Faktura online zdarma ke stažení

Vytvoření faktury na pár kliknutí bez registrace s daty ve Vašem počítači

Hledáte vzor faktury nebo objednávky?

Tak jste tady správně. Stačí vyplnit několik základních údajů a máte vytvořenou elektronickou fakturu nebo elektronickou objednávku, kterou si můžete stáhnout ve formátu PDF.

Elektronická faktura je dílem okamžiku.

Po otevření formuláře faktura online se zobrazí faktura v takovém stavu, jakém se ukončila. Data vyplněná ve formuláři faktura online zůstavají uložena ve Vašem počítači (internetovém prohlížeči) bez nutnosti se někam registrovat nebo přihlašovat.

Potřebujete vystavit zálohovou fakturu?

Jde to bez problémů. Stačí si zvolit typ dokladu, který potřebujete vystavit. Je možné si vybrat z následujích typů dokladů:
  • Faktura daňový doklad
  • Faktura neplátce DPH
  • Zálohová faktura
  • Proforma faktura
  • Opravný daňový doklad
  • Přenesená daňová povinnost
  • Objednávka

Nechcete se nikde registrovat?

Pro vystavení faktury nebo jiného dokladu se nikde neregistrujete. Služba pro vystavení faktury je zdarma a není podmíněna žádnou registrací.

Znáte své IČO a IČO odběratele?

Výborně, pak se Vám fakturace ještě zrychlí. Pokud zadáte existující IČO, tak se vám ostatní údaje o firmě doplní z registru ARES.

Máte obavu, že se údaje musí vyplňovat opakovaně při každé faktuře?

Po opuštení vyplněné faktury se můžete k formuláři kdykoliv vrátit a formulář najdete v té podobě jak jste ho opustili. Pořízená položka faktury je k dispozici k opětovnému použití prostřednictvím "našeptávání" (za podmínky, že budete používat jeden prohlížeč na stejném počítači).
Pro maximální zjednodušení jde použít ceník.

Chcete mít svá data na svém počítači?

Veškerá data jsou ukládána pouze na počítači. Na server se nic neukládá.

Potřebujete si ověřit spolehlivost odběratele?

Pořizovací formulář faktury je doplněn o tlačítko pro online ověření spolehlivosti plátce DPH. Pro odběratele v rámci EU je zde test na ověření plátce DPH v registru EU VIES.

Chcete usnadit placení Vašich faktur?

Formulář faktury je volitelně doplněn o QR kód pro QR platbu. Odběratel už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit Vaši fakturu. Stačí vyfotit QR kód z faktury chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky.

Náležitosti faktury/daňového dokladu

Co má a naopak nemusí obsahovat faktura/daňový doklad se dočtete na stránce věnované obsahu dokladu

Myslíte to z podnikáním opravdu vážně?

Nabízíme i plněhodnotný software Faktura 2016 pro fakturaci a Doklad 2008 pro fakturaci a vedení skladu. Vyzkoušejte a uvidíte.

Jste registrováni k dani na Slovensku?

Vyzkoušejte službu pavlasoft.com/faktura-online-sk


Copyright © 2021 Ing. Martin Pavlas | Nahoru